• LISTOPADOWE WYDARZENIA🧸🎶🌞

• W LISTOPADZIE

CZEKAJĄ NA DZIECI ATRAKCJE:

•  9 LISTOPADA ( CZWARTEK ) DZIECI Z WSZYSTKICH GRUP WEZMĄ UDZIAŁ  W  PRZEDSZKOLNEJ   UROCZYSTOŚCI   „KTO TY JESTEŚ ? ”.    BY  ODDAĆ  ODŚWIĘTNY  CHARAKTER UROCZYSTOŚCI   PROSIMY  O GALOWE UBRANIE SWYCH POCIECH W  TYM DNIU.
            •  17 LISTOPADA ( PIĄTEK ) DZIECI Z WSZYSTKICH GRUP WEZMĄ UDZIAŁ W „ŚWIĄTECZNEJ SESJI FOTOGRAFICZNEJ”,  W ZWIĄZKU Z TYM PROSIMY O ELEGANCKIE UBRANIE SWYCH POCIECH W  TYM DNIU. PRZYPOMINAMY, IŻ UDZIAŁ  W SESJI I ZAKUP ZDJĘĆ JEST CAŁKOWICIE DOBROWOLNY.
            • 22 LISTOPADA ( ŚRODA ) DZIECI Z WSZYSTKICH GRUP WEZMĄ UDZIAŁ W UROCZYSTOŚCI „UŚMIECHNIĘTY  DZIEŃ PRAW DZIECKA”. PROSIMY O ZAŁOŻENIE SWYM POCIECHOM W TYM DNIU ŻÓŁTYCH KOSZULEK.
            • 24 LISTOPADA  ( PIĄTEK ) DZIECI Z WSZYSTKICH GRUP WEZMĄ UDZIAŁ W UROCZYSTOŚCI PRZEDSZKOLNEJ „DZIEŃ MISIA”. JAK CO ROKU PROSIMY, BY CHĘTNE DZIECI PRZYNIOSŁY W TYM DNIU DO PRZEDSZKOLA SWOJE ULUBIONE ( KONIECZNIE PODPISANE ) MISIE, KTÓRE OZDOBIĄ NASZĄ SCENĘ, A PO POŁUDNIU WRÓCĄ  Z DZIECKIEM DO DOMU. PROSIMY  O ZAŁOŻENIE DZIECIOM  W TYM DNIU NIEBIESKICH KOSZULEK.
            •  28  LISTOPADA ( WTOREK ) NASZE PRZEDSZKOLE ODWIEDZI MOBILNE „KINO SFERYCZNE”. DZIECI Z WSZYSTKICH GRUP WIEKOWYCH WEZMĄ UDZIAŁ W SEANSIE  FILMOWYM  Z POGADANKĄ TEMATYCZNĄ.   PIERWSZY SEANS DLA GR. „ROZŚPIEWANE LUDKI” ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 8.30 – 9.15.
          • JESIENNY FESTIWAL PIOSENKI

• 20 października w naszym przedszkolu odbył się  „Jesienny Festiwal Piosenki.” Cztery Pory Roku zagościły
            w progach naszego Przedszkola, żeby obejrzeć popisy naszych przedszkolaków. Gościem głównym była również Przewodnicząca Rady Rodziców.  Każda z grup rewelacyjnie zaprezentowała swoją jesienną piosenkę. Wszystkie występy były wspaniałe, a nasi młodzi artyści byli z siebie bardzo dumni. W nagrodę każda z grup otrzymała bony pieniężne  zafundowane przez Radę Rodziców na zakup nowych zabawek do grup.

• WIZYTA SURYKATEK

• W dniu 17. 10. 2023 odwiedziło nasze przedszkole  niezwykłe rodzeństwo surykatek. Przedszkolaki z wszystkich grup zdobyły  najważniejsze informacje o środowisku w jakim żyją, odżywianiu i zwyczajach tych gryzoni. Miały też możliwość pogłaskania miękkiej sierści i obejrzenia ich z bliska. Pokaz bardzo się dzieciom podobał
            z zaciekawieniem obserwowały figlujące rodzeństwo.

• ZBIÓRKA DLA ZWIERZĄT

• Drodzy Rodzice !

Z okazji obchodzonego w  ubiegłym tygodniu „DNIA ZWIERZĄT”

nasze przedszkole kolejny raz pragnie wesprzeć działalność

Pani Sylwii, która oddała serce bezdomnym kotom

z terenu Zagłębia,

dokarmia je i wspólnie z mężem buduje dla nich „Kocie Przystanie”

oraz Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt  w  Sosnowcu.

Możemy pomóc  przynosząc do przedszkola w  dniach:

18.10.2023 r. – 21.10.2023 r.

mokrą karmę dla psów i kotów (najlepiej z większą zawartością mięsa,

np: dolina noteci, wiejska zagroda, animonda, rocco, rinti, brit i wiele innych),

karmę suchą dla psów i kotów (niespecjalistyczna - brit, bosch, josera,

smilla, sanabelle, wiejska zagroda, animonda i inne),

podkłady higieniczne, ligninę;

smycze (tradycyjne przepinane, nie flexi), obroże;

legowiska, poszewki, koce, ręczniki, koce, prześcieradła,

żwirek dla kotów;

Z góry dziękujemy Wszystkim darczyńcom za okazane serce 😊

• POMAGAMY ❤️

• Będzin mobilizuje się do pomocy - potrzebna pilnie, czasu niewiele!

Będzinianka Iga Hadrych

potrzebuje naszego wsparcia w postaci zbiórki

pieniędzy na operację, której termin zbliża się nieubłaganie!

Więcej o nierównej walce Igi z chorobą przeczytacie tu

Wpłacamy, działamy I już dziś trzymamy kciuki za Igę!