• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

• Drodzy Rodzice!

Już niedługo powitamy w  gościnnych progach naszego przedszkola wszystkich wychowanków. Przypominamy, iż  1 września jest dla nas dniem pracy, więc zapraszamy dzieci do przedszkola w godzinach otwarcia placówki, tj. 6.00 - 17.00. W przedszkolu przywitają Państwa Panie, które wskażą szatnię grupy i szafkę dziecka.

Do Rodziców zwracamy się z prośbą, by w tym dniu:

- zaopatrzyli pociechy w  zmienne obuwie, spakowane  w  worek ubrania ( koszulki, spodnie, skarpetki, bieliznę ), nakrycie głowy, a  wszystko pozostawili w  szafce dziecka,

- nie podawali dzieciom na salę napojów do picia, gdyż  w każdej z nich mają zapewniony stały dostęp do wody mineralnej,

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie organizacyjne, które dla wszystkich grup rozpocznie się 6 września ( wtorek ) o godz. 17.00 w holu przedszkola od przywitania z  Panią Dyrektor, by następnie przejść do przypisanej dziecku grupy na spotkanie z nauczycielami.

W tym roku nasze przedszkole przeszło gruntowny  remont i cyklinowanie parkietów, z tego powodu prosimy Rodziców o przybycie w obuwiu z gładką podeszwą, za co z  góry dziękujemy :)