• CZERWCOWE WYDARZENIA W PRZEDSZKOLU 🎶⚽🐶🐝😺

• W  CZERWCU  CZEKAJĄ NA DZIECI ATRAKCJE:

DRODZY RODZICE! PRZYPOMNIAMY O KONIECZNOŚCI CODZIENNEGO PODAWANIA SWYM POCIECHOM NAKRYCIA GŁOWY, CO MA ZAPOBIEC NIEBEZPIECZNYM SYTUACJOM PODCZAS POBYTU W PRZEDSZKOLNYM OGRODZIE ORAZ ZAPEWNIENIA IM UBRANIA ADEKWATNEGO DO POGODY.

• 26.05.  – 02.06. – Z OKAZJI „ŚWIATOWEGO DNIA PRAW ZWIERZĄT”   NASZE PRZEDSZKOLE PRZEPROWADZI ZBIÓRKĘ KARMY  NA RZECZ SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT.
            • 1 CZERWCA  ( CZWARTEK )  DZIECI Z  WSZYSTKICH GRUP WIEKOWYCH WEZMĄ UDZIAŁ ZAWODACH SPORTOWYCH Z  OKAZJI „DNIA DZIECKA” . PROSIMY O ZAŁOŻENIE SWYM POCIECHOM W TYM DNIU NIEBIESKICH KOSZULEK  I WYGODNEGO, SPORTOWEGO UBRANIA.
            • 6 CZERWCA  ( WTOREK ) DZIECI Z WSZYSTKICH GRUP OBEJRZĄ  W PRZEDSZKOLU PRZEDSTAWIENIE „CZERWONY KAPTUREK”.
            • 16 CZERWCA  ( PIĄTEK ) DZIECI Z WSZYSTKICH GRUP WEZMĄ UDZIAŁ W ”POKAZIE PSZCZELARSKIM”, PODCZAS KTÓREGO WZBOGACĄ WIEDZĘ NA TEMAT ŚWIATA PRZYRODY ORAZ WYKONAJĄ WŁASNORĘCZNIE ŚWIECE  Z  PSZCZELEGO WOSKU.
            • 22 CZERWCA  ( CZWARTEK ) DZIECI Z WSZYSTKICH GRUP WEZMĄ UDZIAŁ W ”SPOTKANIU Z  PANIĄ GAMĄ”.
          • ZAPROSZENIE

• Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zapraszamy naszych najmłodszych mieszkańców miasta wraz z rodzicami na piknik ze służbami mundurowymi na Bulwary Czarnej Przemszy przy Urzędzie Miejskim w Będzinie.

Podczas pikniku, który odbędzie się 1 czerwca (czwartek) od godz. 16.00 do 20.00 nie zabraknie atrakcji i świetnej zabawy.

W programie:

• pokaz sprzętu i wyposażenia wojskowego, strażackiego i policyjnego,
            • pokaz pożarniczy,
            • pokaz policji konnej i wyszkolenia psów policyjnych,
            • pokaz musztry,
            • orkiestra policyjna,
            • wata, popcorn oraz dmuchańce,
            • test na Superbohatera - do wykonania zadania specjalne: tor przeszkód, strzelnica, namiot dymny, pierwsza pomoc, przepisy ruchu drogowego.

Na piknik zapraszają: Prezydent Będzina Łukasz Komoniewski, Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, Szef Wojskowego Centrum Rekrutacji w Będzinie PPKŁ Wojciech Bakalarz, Komendant Powiatowy Policji w Będzinie insp. Arkadiusz Więcek, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Będzinie Mł. Bryg. Arkadiusz Spera.

• FESTYN RODZINNY 🎶🧁🚒🌞🚓

• DRODZY RODZICE !

2 CZERWCA ( PIĄTEK )

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW

OSIEDLA ZAMKOWEGO

NA FESTYN RODZINNY

KTÓRY ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 16.00.

W NASZYM PRZEDSZKOLNYM OGRODZIE.

Z TEJ OKAZJI OGŁASZAMY

W DNIACH  15.05. - 26.05.

"WIELKĄ ZBIÓRKĘ:

KSIĄŻECZEK, MASKOTEK, GIER  DLA NAJMŁODSZYCH",

KTÓRE PODCZAS FESTYNU TRAFIĄ DO "SKARBCA Z NAGRODAMI",

BY Z NIEGO POWĘDROWAĆ DO NOWEGO WŁAŚCICIELA.

Z GÓRY DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM

ZA WSPARCIE NASZEJ INICJATYWY.

RADA RODZICÓW.